Tarım Kredi Market Maaşları 2022 – Çalışma Saatleri ve İş Başvuru Formu

Tarım Kredi Market Maaşları 2022 – Çalışma Saatleri ve İş Başvuru Formu
21.03.2022
0
A+
A-

Tarım Kredi Market personel maaşları ne kadar oldu? 2022 yılı Temmuz ayı itibariyle asgari ücrete yapılan %30 oranında yapılan zam sonrasında tüm sektör çalışan maaşlarına önemli ölçüde artış göstermiştir. Daha iyi şartlarda işinin olmasını isteyen binlerce vatandaşımız asgari ücrete yapılan zamlardan sonra Tarım Kredi Kooperatifi Market maaşlarını araştırmaya başladı.

Türkiye genelinde farklı isimlerde hizmet veren bir çok zincir market bulunmaktadır. Bu marketler arasında bünyesinde istihdam ettiği personellerine çok ciddi rakamlarda maaş ve sosyal haklar gibi imkanlar sunanlarda var. Bu marketlerden biriside TK Market olduğunu söyleyebiliriz. Değerli adaylar market işi deyip geçmeyin bu gün marka olmuş marketlerde asgari ücretin üzerinde başlangıç maaşı, pirim, ikramiye, aile yardımı, alışveriş çeki gibi daha bir çok imkan sunan marketler bulunmamaktadır.

Bizde bu yazımızda Türkiye’nin en büyük zincir marketlerinden biri olan Tarım Kredi Market Market personel maaşlarına, kasiyer maaşlarına, reyon görevlisi maaşlarına, personel çalışma saatlerine, iş ilanlarına, iş başvuru formuna ve diğer tüm detaylara yazımızın devamında yer verdik.

2022 Tarım Kredi Market Maaşları Ne Kadar Oldu?

Tarım Kredi Market bünyesinde çalışan maaşları yaptıkları işe göre değişiklik göstermektedir. File market bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlar tarafından en fazla merak edilen ve internet üzerinden araştırılan konuların başında doğal olarak personel maaşları gelmektedir. Bizde yazımızın bu bölümünde Tarım Kredi Market bünyesinde çalışan kasiyer, tezgahtar, part time, mağaza müdürü, bölge müdürü maaşlarına yer vereceğiz.

Tarım Kredi Market personel maaşları asgari ücret üzerinden belirlenmekte olup, personelin pozisyonuna göre maaş miktarı değişiklik göstermektedir. 2022 yılı Ocak itibariyle asgari ücrete yapılan zam yüzde 50.54 lük zam sonrasında Tarım Kredi Market bünyesinde çalışan personel maaşlarında 1.250 TL civarında bir artış gerçekleşmiştir. Yapılan son zamların ardından Tarım Kredi Market maaşları 5.500 TL den başlamakta olup, maaşlara ek olarak kasa tazminatı, pirim, gıda çeki gibi bazı ek ödemelerde yapılmaktadır.

Tarım Kredi Kasiyer Maaşları 2022

Tarım Kredi Market kasiyer maaşlarına geçmeden önce diğer yazılarımızda da yer verdiğimiz bazı bilgileri sizinle paylaşmak istiyoruz. Tarım Kredi Market bünyesinde iş başı yapan personeller direk olarak kasiyer olarak işe başlamazlar. İşe yeni başlayan personeller öncelikle oryantasyon eğitimi alıktan sonra iş başı yapmaktadırlar. Eğitim sürecini tamamlayan personeller başvuru yaptıkları pozisyonda iş başı yaparlar.

Yazımızın ilk bölümünde de belirttiğimizi gibi 2022 yılı 1 Ocak itibariyle asgari ücrete yapılan zam yüzde 50.54 lük zam sonrasında Tarım Kredi Market bünyesinde çalışan kasiyer maaşları 5.500 TL – 6.000 TL arasında olup, ayrıca aylık 150 TL kaza tazminatı, pirim ve gıda çeki gibi ek ödemelerde yapılmaktadır.

Tarım Kredi Market Maaşları 2022

Tarım Kredi Market Reyon Görevlisi Maaşları 2022

Tarım Kredi Market bünyesinde çalışan reyon görevlisi maaşları da kasiyer maaşlarıyla aynı orandadır. 2022 yılı itibariyle Tarım Kredi Market bünyesinde çalışan reyon görevlisi maaşları 5.500 TL – 6.000 TL arasında olup, ayrıca pirim ve gıda çeki gibi ek ödemelerde yapılmaktadır.

Tarım Kredi Market Kasap Maaşları 2022

Tarım Kredi Market bünyesinde çalışan kasaplar yaptıkları işin zorluğu nedeniyle diğer çalışanlara biraz daha fazladır. 2022 yılı itibariyle Tarım Kredi Market bünyesinde çalışan kasaplar maaşları 5.500 TL – 6.500 TL arasında olup, pirim ve gıda çeki gibi ek ödemelerde yapılmaktadır.

Tarım Kredi Market Mazağa Müdürü Maaşı 2022

Tarım Kredi Market bünyesinde çalışan personeller arasında yaptığı iş ve yüklenen sorumluluktan dolayı diğer marketlerde olduğu gibi en fazla maaşı şube müdürleri almaktadır. 2022 yılı itibariyle Tarım Kredi Market mağaza müdürü maaşları 6.500 – 7.500 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Tarım Kredi Market Maaşları 2022 Tablosu

Tarım Kredi Market Maaşlar
Tarım Kredi Kasiyer Maaşları5.500 TL – 6.000 TL
Tarım Kredi Market Reyon Görevlisi Maaşları5.500 TL – 6.000 TL
Tarım Kredi Market Kasap Maaşları5.500 TL – 6.500 TL
Tarım Kredi Market Manav Maaşları5.500 TL – 6.000 TL
Tarım Kredi Market Şarküteri Maaşları5.500 TL – 6.000 TL
Tarım Kredi Market Mazağa Müdürü Maaşı7.000 – 7.500 TL
Tarım Kredi Market Maaşları 2022 Tablosu

Diğer İlgili Maaş Yazılarımız

Tarım Kredi Market Çalışma Saatleri

Tarım Kredi Market bünyesinde çalışmak isteyen veya daha iyi şartlarda iş arayan vatandaşların maaşlardan sonra en fazla araştırdığı ve merak ettiği konuların başında personel çalışma saatleri gelmektedir. Değerli adaylar Tarım Kredi Market Çalışma Saatleri personel çalışma saatleri yasalara uygun olarak diğer marketlere göre hemen hemen aynıdır.

Tarım Kredi Market bünyesinde çalışan personeller iki vardiya esasına göre günlük 8,5 üzerinden 6 gün çalışıp, haftada bir (1) izin yapmaktadırlar. Tarım Kredi Market personelinin haftalık çalışma saatleri ve izin günleri (şift) mazağa müdürü tarafından belirlenmekte olup, mağaza personelinin özel iş ve taleplerine göre haftalık çalışma saatleri ve izin günleri uygun görülmesi durumda yöneticisi tarafından değiştirilmektedir.

 • Tarım Kredi Market Sabah Vardiyası Çalışma Saatleri: 08:30- 17:30
 • Tarım Kredi Market Akşam Vardiyası Çalışma Saatleri: 13:30 – 22:00

Tarım Kredi Market Açılış Kapanış Saatleri

 • Pazartesi: 09:00–22:00
 • Salı: 09:00–22:00
 • Çarşamba: 09:00–22:00
 • Perşembe: 09:00–22:00
 • Cuma: 09:00–22:00
 • Cumartesi: 09:00–22:00
 • Pazar: 09:00–22:00

Tarım Kredi Market İş İlanları

Tarım Kredi Market 2022 yılı itibariyle farklı il/ilçelerde bulunan mevcut ve yani açılan şubeleri bünyesinde istihdam etmek üzere İŞKUR ve farklı kariyer siteleri aracılığı ile iş ilanları yayınlamıştır. Tarım Kredi Kooperatifi iştirak şirketi olan Tarım Kredi Market 2022 yılı itibariyle Türkiye genelinde beş yüz (500) şube sayısına ulaşmıştır. Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın talimatıyla şube sayısı 1000 civarına çıkarılacaktır. Yeni açılacak olan şubeleri bünyesinde istihdam edilmek üzere binlerce personel alımı yapılacak.

Tarım Kredi Market diğer rakiplerine göre bünyesinde çalışan personellerine sunmuş olduğu ekonomik ve sosyal olanaklar nedeniyle daha fazla tercih edilmektedir. Bize yazımızın bu bölümünde Tarım Kredi Market iş ilanlarına, iş başvuru şartlarına, iş başvuru formuna ve kadro dağılımına yer verdik.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılıyor?

 • İnsan Kaynakları Uzmanı
 • Eğitim Uzmanı
 • Market Yöneticisi
 • Market Personeli

İş Başvuru Şartları

Tarım Kredi Market iş ilanlarına başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olmaları gerekmektedir. Başvuru yapılacak pozisyona göre başvuru şartları değişiklik göstermektedir.

Market Personeli Başvuru Şartları

 • En az lise mezunu olmak,
 • Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen,
 • İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
 • Dinamik, prezantabl, ikna kabiliyeti kuvvetli olmak,
 • Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, motivasyonu yüksek,
 • Ekip ile birlikte mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirecek,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak,
 • Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Tercihen gıda perakendeciliği tecrübesi olan.

İş Tanımı

 • Müşteri memnuniyetini sağlamak,
 • Müşteri taleplerini dinleyip uygun kanallara iletmek,
 • Mal kabul ve reyon dizilimlerini yapmak, reyon düzenini muhafaza etmek,
 • Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak,
 • Ürünlerin reyonlarda sürekli ve standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak,
 • Ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak,
 • Kasa işlemlerine ilişkin süreçleri yürütmek,
 • Mağazanın genel olarak temizlik ve düzenini sağlamak.

TK Holding İş Başvuru Formu

Tarım Kredi Market iş ilanlarına başvuru yapmak için bir kaç farklı alternatif (adres) bulunmaktadır. Peki Tarım Kredi Market iş ilanlarına başvuru nasıl yapılır? İş başvuru formu doldurulurken nelere dikkat edilmesi gerekiyor? Değerli adaylar Tarım Kredi Market iş ilanları İŞKUR ve kendi resmi sitesi üzerinden yayınlanmaktadır. Biz tüm bu adreslere kolayca ulaşmanız için gerekli linklere yazımızın devamında yer vereceğiz.

Fakat Başvuru adreslerine geçmeden önce sizlere bazı tavsiyelerimiz olacak. Tarım Kredi Market iş başvuru formu doldururken sizden istenilen bilgileri doğru ve kesiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. File market her ne kadar tecrübeli ve tecrübesiz personel alımı yapsa da her kurumda olduğu gibi tecrübeli adaylar ilk tercih sebebi olmaktadır. Sizde iş başvuru formunu doldururken tecrübelerinize mutlaka detaylıca yer verin.

Önemli Not: Aşağıda yer verdiğimiz link üzerinden sadece Tarım Kredi Market değil Tarım Kredi Kooperatifi iştirak şirketlerine ait tüm iş ilanlarına ulaşabileceksiniz.

TK Holding İş Başvuru Formu İçin Tıklayınız

Yorumlar

 1. Mustafa Sanayici dedi ki:

  Maaş asgari ücret artı 300 TL alışveriş kredisi başka hiç bir şey yok arkadaşlar. Yol parası yok yemek parası yok yani geriye bişey kalmıyor. Yemek yok yemek için dışarıda çıkamazsınız içeridede yemek yok yani personel ne yiyecek o artık sizin yaratıcılığınıza kalmış. sözde yemek molanız dinlenme molalarınız vardır ama sadece sözdedir devamlı bir iş yoğunluğu var doğru düzgün yemek yiyip mola yapamazsınız. Çok yoğun iş kasaya siz bakarsınız reyonları siz yaparsınız ürünleri siz taşırsınız reyonları siz yaparsınız tüm mağazanın temizliği sizde manav uğraşı sizde patates soğan her türlü iş sizde reyon düzeni sizde nefes almaya vaktiniz kalmaz. Asgari ücrete hatta altına denk gelen bu maaşa inanın çok iş bulursunuz mecbur değilseniz hiç aklınızdan geçirmeyin koca mağazayı gün boyu iki kişiyle idare etmeye çalışırsınız. Müşteriler zaten insanı çıldırtır üstüne çok çok yoğun bir iş yükü. Değmez yani.

 2. nazmi dedi ki:

  bende yakın zamanda çalıştım iş yükü olarak ağır tarafları çalıştığım mağazada asansör yok. elle kolileri merdivenden indiriyorsunuz.temizlik faslını o kadar abartmışlar ki mağazayı yıkatmak bile istemişlerdi.Hadi diyelim aralıkısız 8,5 saat mesai boyunca iş yapalım 10 gün çalıştım yeterli eleman olmayınca(işe başvuran) açılış kapanış tam 10 gün boyunca 13 saat çalıştım ve işi bıraktım. çalışma şartları kötü ve maaş asgari maaş cezbedici hiçbir yanı yok.