Malatya Su Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Personel Alımı 2022 İş Başvuru Formu

Malatya Su Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Personel Alımı 2022 İş Başvuru Formu
04.11.2022
0
A+
A-

Malatya Su Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) farklı ilçelerde bulunan yerleşkeleri bünyesinde istihdam etmek zere her yıl dönemlerde, farklı pozisyonlarda personel alımı için İŞKUR üzerinden iş ilanları yayınlamaktadır. Bizde netmaas.com olarak güncel MASKİ personel alımı ilanlarını yakından takip ederek sizleri haberdar etmek adına kaleme almaktayız.

Değerli okurlarımız İŞKUR aracılığı ile en son yayınlanan ilanda MASKİ kendi yerleşkeleri bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu olma şartı ile destek personeli kadrosunda yüz (100) daimi süreli personel alımı yapılacağını duyurdu.

MASKİ işçi, personel alımı ilanlarına başvuru yapacak adayların ilanda belirtilen ilçelerden sadece birine başvuru yapabilirler. MASKİ iş başvuru formu, başvuru şartları, alım yapılacak ilçeler, MASKİ personel maaşları yazımızın devamında.

MASKİ Hangi Pozisyonlarda Personel Alımı Yapacak?

İŞKUR üzerinden en son yayınlanan ilanda MASKİ kendi yerleşkeleri bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu olma şartı ile destek personeli kadrosunda yüz (100) daimi süreli personel alımı yapılacağını duyurdu.

Destek Personeli (100 Kişi)

MASKİ Personel Alımı 2022 İş Başvuru Şartları Neler?

MASKİ personel alımı ilanına başvuru yapacak adaylarda en az ilkokul mezunu olma şartı yeterli sayılacak olup diğer başvuru şartları ise şu şekildedir;

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • 18 yaşını tamamlamış olmak,
 • En az ilkokul mezunu olmak,
 • Emekliliğe hak kazanmamış veya emekli olmamak,
 • Malatya il sınırları içinde ikamet ediyor olmak,
 • Tercihen altyapı konusunda deneyimli ve tecrübeli olmak,
 • Esnek çalışma şartlarına uygun olmak,
 • Kamu haklarından mahrum olmamak,
 • Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

 • Resimli Özgeçmiş (CV)
 • Adli Sicil Kaydı

MASKİ Personel Maaşları 2022 Ne Kadar?

MASKİ personel alımı için başvuru yapan adayların en fazla merak ettiği ve araştırdığı konuların başında personel maaşları gelmektedir. Değerli adaylar MASKİ personel maaşları 2022 yılı itibariyle 5.500 TL‘den başlamakta olup, ortalama 6.500 TL – 12.000 TL aralığındadır. Ayrıca maaşlara ek olarak sendika sözleşmesine bağlı bazı ek ödemelerde yapılmaktadır.

Diğer Başvuru Yapabileceğiniz İlanlar

MASKİ Personel Alımı 2022 İş Başvuru Formu

MAKSİ personel alımı ilanına başvuru yapacak adaylar 02.11.2022 – 06/11.2022 tarihleri arasında resimli özgeçmiş (CV) ve adli sicil kaydını sadece e-posta yoluyla personelas@maski.gov.tr mail adresine göndererek iş başvurularını yapmaları gerekmektedir. Elden yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

MASKİ Personel Alımı 2022

MASKİ Personel Alımı 2022

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.