LC Waikiki Personel Maaşları 2022 – Çalışma Saatleri ve İş İlanları

LC Waikiki Personel Maaşları 2022 – Çalışma Saatleri ve İş İlanları
04.03.2022
0
A+
A-

LC Waikiki personel maaşları ne kadar oldu? 2022 yılı Ocak ayı itibariyle asgari ücrete yapılan yüzde 50.54 lük zam sonrasında özel sektör bünyesinde çalışan personel maaşlarında 1.500 TL civarında bir artış gerçekleşmiştir. Son yapılan zamlar sonrasında LC Waikiki bünyesinde çalışan maaşları da bu doğrultuda ciddi oranlarda artış göstermiştir. Bizde bu yazımızda binlerce kişi tarafından merak edilen LC Waikiki personel maaşlarına, personel çalışma saatlerine, LC Waikiki iş ilanlarına, iş başvuru formuna ve başvuru şartlarına yazımızın içeriğinde detaylıca yer verdik.

Türkiye’nin en büyük giyim mağazalarından birisi olan LC Waikiki mağaza zincirine özellikle düşük ve orta kesim diye tabir edilen bütçe grubu tarafından büyük ilgi gösterilmektedir. Türkiye’nin en büyük giyim mağazalarından birisi olma ünvanını taşıyan LC Waikiki binlerce kişiye iş imkanı sağlayarak istihdam konusunda da ülkemizde önemli bir yere sahiptir. Hem Türkiye’de, hem de Dünyada yüzlerce mağazalarıyla hizmet vermekte olan LC Waikiki müşterilerine daha iyi hizmet vermek ve işlerin aksaması için sürekli olarak personel alımı için iş ilanları yayınlamaktadır. LC Waikiki tam zamanlı ve part time olarak farklı kadrolarda çalışma imkanı sunmaktadır. Sizde bu büyük ailenin bir parçası olmak istiyorsanız yazımız içeriğinde yer alan iş ilanlarına başvuru yaparak ilk adımınızı atabilirsiniz.

Önemli Not: LC Waikiki personel maaşları ve çalışma saatleri ile ilgili sorularınızı ve eklemek istediğiniz hususları yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

LC Waikiki Personel Maaşları 2022

LC Waikiki bünyesinde çalışmak isteyen, iş başvuru yapan adaylar tarafından en fazla merak edilen ve internet üzerinden araştırılan konuların başında doğal olarak personel maaşları gelmektedir. Bizde yazımızın bu bölümünde LC Waikiki bünyesinde çalışan kasiyer, tezgahtar, part time, mağaza müdürü, bölge müdürü maaşlarına yer vereceğiz.

2022 yılı 1 Ocak itibariyle asgari ücrete yapılan zam yüzde 50.54 lük zam sonrasında LC Waikiki bünyesinde çalışan personel maaşlarında 1.500 TL civarında bir artış gerçekleşmişti. Fakat 2022 yılı ocak ayından sonra enflasyon rakamlarının hızla yükselmesinden dolayı asgari ücrete temmuz ayında tekrar zam yapılması kararı alınmıştır. Alınan bu kararla birlikte geçtiğimiz günlerce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklamada temmuz ayında geçerli olmak üzere asgari ücrete yüzde 30 oranında zam yapıldığı duyuruldu. Yapılan açıklama sonrasında temmuz ayı itibariyle asgari ücret 5.503 TL olmuştur.

LC Waikiki bünyesinde çalışan maaşları asgari ücret üzerinden belirlenmekte olup, personelin pozisyonuna göre maaş miktarı değişiklik göstermektedir. Yapılan son zamların ardından LC Waikiki personel maaşları 5.503 TL den başlamakta olup, maaşlara ek olarak yemek kartı ve prim gibi bazı ek ödemelerde yapılmaktadır.

Diğer İlgili Maaş Yazılarımız

LC Waikiki Kasiyer Maaşları 2022

LC Waikiki iş ilanlarına başvuru yapan veya yapacak olan adayların en fazla merak ettiği ve araştırdığı konularında başında kasiyer maaşları yer almaktadır. LC Waikiki bünyesinde full time çalışan kasiyer maaşları 2022 yılı ocak ayında 4.253 – 4.800 TL arasında olup, 2022 yılı temmuz ayı itibariyle asgari ücrete yapılan zam sonrasında 5.503 – 6.000 TL seviyesine yükselmiştir. Belirtmiş olduğumuz 5.503 – 6.000 TL net maaş olup, yemek kartı + mesai ücretleri + prim ödemeleri dahil değildir.

LC Waikiki Reyon Görevlisi Maaşları 2022

LC Waikiki bünyesinde full time çalışan reyon görevlisi olarak çalışan maaşları da kasiyer maaşları gibi asgari ücret üzerinde baz alınmakta olup, 2022 yılı ocak ayında 4.253 – 4.800 TL arasında olup, 2022 yılı temmuz ayı itibariyle asgari ücrete yapılan zam sonrasında 5.503 – 6.000 TL seviyesine yükselmiştir. Maaşlara ek olarak yemek kartı + mesai ücretleri + prim ödemeleri yapılmaktadır.

LC Waikiki Part Time Maaşları 2022

LC Waikiki diğer mağazalar gibi bünyesinde full time, kısmi part time, çeyrek part time şeklinde çalışma imkanı sunmaktadır. Firma bünyesinde çok sayıda part time çalışan istihdam etmektedir. Sizde iyi şartlarda part time bir işim olsun diyorsanız LC Waikiki part time iş ilanlarını kesinlikle değerlendirmenizi tavsiye ederiz. LC Waikiki part time iş ilanlarına başvuru yapan veya böyle bir düşüncesi olan adayların en fazla merak ettiği iki husus var. Bunlardan ilki part time çalışan maaşları, diğeri ise part time çalışma saatleridir.

LC Waikiki bünyesine çalışan part time çalışan maaşları da yapılan son zamlardan sonra ciddi oranda artış göstermiştir. Öyle ki 2022 yılı ocak ayında 3.500 – 3.700 TL arasında olan çalışan part time çalışan maaşları 2022 yılı itibariyle 4.500 – 4.700 TL seviyesine yükselmiştir. Part time olarak çalışanlarda yemek kartı ve prim gibi haklara sahiptir.

LC Waikiki Yönetici Maaşları 2022

LC Waikiki bünyesinde çalışan depo sevkiyat müdürü, mağaza müdürleri yaptıkları iş ve aldıkları sorumluluklardan doyalı diğer çalışanlara nazaran maaşları daha yüksektir. 2022 yılı itibariyle asgari ücrete yapılan zam oranında firmalar bünyesindeki yönetim kadrosundaki personel maaşları da önemli ölçüde artış göstermiştir.

 • Depo Sevkiyat Müdürü Maaşları: 6.500 – 7.500 TL
 • Mağaza Müdürü Maaşları: 7.500 – 8.500 TL

LC Waikiki 2022 Maaş Tablosu

LC Waikiki Reyon Görevlisi Maaşları5.503 – 6.000 TL
LC Waikiki Kasiyer Maaşları5.503 – 6.000 TL
LC Waikiki Part Time Maaşları 4.500 – 4.700 TL
LC Waikiki Mağaza Müdürü Maaşları 7.500 – 8.500 TL
LC Waikiki Depo Sevkiyat Müdürü Maaşları6.500 – 7.500 TL
LC Waikiki 2022 Maaş Tablosu

LC Waikiki Personel Çalışma Saatleri 2022

LC Waikiki bünyesine çalışmak isteyen veya böyle bir düşüncesi olan adayların en fazla merak ettiği ve araştırdığı diğer bir konu ise çalışma saatleridir. yazımızın ilk bölümünde bahsettiğimiz gibi LC Waikiki bünyesinde full time ve part time olmak üzere iki farklı şekilde çalışma imkanı sunmaktadır. LC Waikiki bünyesinde çalışan personeller bağlı oldukları müdürlerinin belirmemiş olduğu vardiya sistemine gere çalışmaktadırlar. Personelin talebine göre izin ve çalışma saatlerinde uygun görülmesi durumunda değişiklik yapılabilmektedir.

LC Waikiki Full Time Çalışma Saatleri 2022

LC Waikiki mağaza personeli iki vardiya esasına göre çalışmaktadırlar. LC Waikiki mağazalarında full time iş başı yapan personeller haftada günlük 8.5 saat üzerinden altı (6) gün çalışıp, bir (1) gün izin yapmaktadırlar. Ayrıca günlük 1.5 saat yemek ve çay molası verilmektedir. Bir yıl sonunda ise 14+2 gün yıllık izin kullanma hakkına sahip olurlar. LC Waikiki haftalık çalışma saatleri ve izin günleri (şift) mazağa müdürü tarafından hazırlanmaktadır.

LC Waikiki mağazaları hafta içi, hafta sonu fark etmeksizin 90.00 – 22.00 saatleri arsında hizmet vermektedir. AVM içerisinde bulunan mağazalar ise 10.00 – 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 • LC Waikiki Sabah Vardiyası Çalışma Saatleri: 08:30 – 16:30
 • LC Waikiki Öğlen Vardiyası Çalışma Saatleri: 13:30 – 22:00

LC Waikiki Part Time Çalışma Saatleri 2022

Yazımın ilk bölümünde de belirttiğimiz gibi LC Waikiki bünyesinde 2 farklı şekilde çalışma imkanı bulabilirsiniz. Bunlardan ikincisi olan part time çalışma şeklidir. LC Waikiki bünyesinde part time olarak işe başlayanlar sorumlu oldukları müdürlerinin belirlediği vardiya saatlerine göre haftada dört (4) gün, otuz (30) saat çalışmaktadırlar. Mağazaların yoğunluğuna göre çalışma saatlerinde değişiklik olabilmektedir. Belirtilen saatin üzerine çıkılması durumunda ek ücret ödenmektedir.

LC Waikiki İş İlanları

LC Waikiki Türkiye genelinde bulunan mağazaları bünyesinde istihdam etmek üzere full time ve part time çalışma arkadaşları aramaktadır. Türkiye genelinde ve Dünyanın bir çok ülkesinde yüzlerce mağazası bulunan bir Türk markası olan LC Waikiki ülkemiz için önemli bir istihdam kapısı haline gelmiştir.

2022 yılı itibariyle LC Waikiki farklı illerde bulunan mevcut şubeleri ve yeni açılan şubeleri bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu tecrübeli, tecrübesiz farklı kadrolarda çok sayıda erkek/kadın personel alımı için iş ilanları yayınlamıştır. Sizde LC Waikiki bünyesinde çalışmayı düşünüyorsanız yazımızın devamında yer alan iş başvuru formunu doldurarak ilk adımınızı atabilirsiniz.

LC Waikiki Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapıyor?

LC Waikiki farklı il ve ilçelerde bulunan mağazaları bünyesinde istihdam etmek üzere yirmi (20) farklı karoda personel alımı için iki yüz (200) civarında iş ilanları yayınlamış durumdadır.

 • Eğitim ve Gelişim Uzmanı
 • Mağaza Müdürü
 • Uluslararası Bütçe ve Raporlama Uzmanı
 • Lojistik Takım Lideri
 • Depo Operasyon Yöneticisi
 • İşe Alım Uzmanı 
 • Satış Danışmanı
 • Tedarik Zinciri Müdürü
 • Tedarik Zinciri Kalite Müdürü
 • Süreç Geliştirme ve Yalınlaştırma Uzmanı
 • Depo Operatörü
 • Engelli Personel
 • Mimari Proje ve Tadilat Uzman Yardımcısı
 • E-Ticaret Stüdyo Ürün Koordinasyon Uzman Yrd.
 • Baskı Nakış Uzmanı
 • Reyon Yöneticisi
 • Grafik Tasarımcısı
 • E-Ticaret Fotoğrafçısı
 • Mimar
 • Elektrik Teknisyeni

LC Waikiki İş Başvuru Şartları

LC Waikiki iş ilanlarına başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları arasında ilk göze çarpan mezuniyet şartıdır. Başvuru şartları her ne kadar kadrolara göre değişiklik gösterse de başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olmaları gerekmektedir.

Mağaza Müdürü Başvuru Şartları

 • Türkiye’nin farklı illerinde görev alabilmeyi kabul eden,
 • Üniversite mezunu olmak,
 • Perakende sektöründe en az 3 yıl Mağaza Müdürlüğü deneyimine sahip olmak,
 • MS Office programlarına hakim olmak,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.

Depo Operatörü Başvuru Şartları

 • Tercihen Lise mezunu olmak,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olmak,
 • Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olmak,
 • Başvuru yapılan il sınırları içinde ikamet ediyor olmak.

Satış Danışmanı Başvuru Şartları

Tercihen Lise mezunu olmak,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olmak,
Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olmak,
Başvuru yapılan il sınırları içinde ikamet ediyor olmak.

Reyon Yöneticisi Başvuru Şartları

 • En az lise mezunu olmak,
 • Mağaza yöneticiliği alanında en az 2 yıl deneyimli olmak,
 • MS Office programlarını kullanabiliyor olmak,
 • Ekip çalışmasına yatkın olmak,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı olmak,
 • Öğrenmeye ve gelişmeye açık olmak,
 • Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabiliyor olmak.

LC Waikiki İş Başvuru Formu

LC Waikiki iş ilanlarına başvuru yapmak için bir kaç farklı alternatif (adres) bulunmaktadır. Peki LC Waikiki iş ilanlarına başvuru nasıl yapılır? İş başvuru formu doldurulurken nelere dikkat edilmesi gerekiyor? Değerli adaylar LC Waikiki iş ilanları İŞKUR ve kendi resmi sitesi üzerinden yayınlanmaktadır. Biz tüm bu adreslere kolayca ulaşmanız için gerekli linklere yazımızın devamında yer vereceğiz.

Fakat Başvuru adreslerine geçmeden önce sizlere bazı tavsiyelerimiz olacak. LC Waikiki iş başvuru formu doldururken sizden istenilen bilgileri doğru ve kesiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. LC Waikiki her ne kadar tecrübeli ve tecrübesiz personel alımı yapsa da her kurumda olduğu gibi tecrübeli adaylar ilk tercih sebebi olmaktadır. Sizde başvuru formunu doldururken iş tecrübelerinize mutlaka detaylıca yer verin.

LC Waikiki resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanlarına başvuru yapmanız için öncelikle başvuru yapmak istediğiniz ilana tıkladıktan sonra açılan sayfanın sağ üst köşesinde yer alan başvuru butonuna tıklayınız.

Başvuru butonuna tıkladıktan sonra giriş sayfasına yönlendirileceksiniz. Daha önceden girip yapmak için hesap oluşturmadıysanız şayet yeni hesap aç bölümüne tıklayarak hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesabınızı oluşturduktan sonra başvuru yapmak istediğiniz tüm iş ilanlarına kolaylıkla başvurunuzu yapabilirsiniz.

LC Waikiki İş Başvuru Formu İçin Tıklayınız

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.