Finansbank Maaşları ve Personel Alımı 2022 – Güncel Net Rakamlar

Finansbank personel maaşları ne kadar oldu? Finansbank gişe memuru maaşları , Finansbank müdür maaşları, Finansbank özel güvenlik maaşları, Finansbank temizlik personeli maaşları, Finansbank çalışma saatleri, Finansbank iş ilanları ve iş başvuru formu yazımızın devamında yer almaktadır.

Finansbank Maaşları ve Personel Alımı 2022 – Güncel Net Rakamlar
22.06.2022
0
A+
A-

QNB Finansbank personel maaşları ne kadar oldu? 2022 yılı Ocak itibariyle özel ve kamu bankaları personel maaşları son yapılan zamlardan sonra netleşmeye başladı. Bizde bu yazımızda Finansbank müdür, gişe memuru, müşteri temsilcisi, özel güvenlik, şoför, temizlik personeli maaşlarını ve personel alımı ilanlarına, iş başvuru şartlarına ve iş başvuru formuna yer vereceğiz.

Türkiye’nin ilk yabancı sermayeli mevduat bankalarından birisi olan Finansbank yurtiçi ve yurtdışında bulunan şubeleri ile ülke ekonomisine büyük katkıları olan sektörün öncü bankalarından birisidir. Finansbank’ın ülkemize katkısını sadece ekonomik boyutta ele almak haksızlık olacaktır. Finansbank ülke genelinde bulunan şubelerinde istihdam ettiği personel sayısı, personellerine sunmuş olduğumu maddi ve sosyal imkanlar ile büyük bir istihdam kapısı haline gelmiştir.

Finansbank Personel Maaşları 2022

Banka personel maaşları ile ilgili yaptığımız araştırmalar neticesinde Finansbank bünyesinde istihdam ettiği çalışanlarına en fazla maaş ve özlük hakları sunan bankların başında geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Finansbank 2022 yılı itibariyle personellerine en fazla zam yapan banlardan birisi olmuştur. Bize konuyu daha fazla uzatmadan binlerce vatandaşımızın araştırdığı Finansbank personel maaşlarına, zam oranlarına, özlük haklarına ve güncel iş ilanlarına geçiyoruz.

Önemli Not: Finansbank personel maaşlarını en doğru ve net rakamlarla kaleme alarak değerli okurlarımıza bilgi vermeye çalıştık. Yazının devamında yer alan rakamlar resmi rakamlar olmamakla birlikte ortalama banka personel maaşlarından yola çıkılarak hazırlanmıştır. Daha önce Finansbank bünyesinde çalışmış veya hali hazırda çalışan personellerin yorumları bizim için çok önemlidir. Eklemek istediğiniz tüm detayları yorum bölümünden bizimle paylaşmanızı önemle rica ederiz.

2022 Finansbank Personel Maaşlarına Ne Kadar Zam Yapıldı?

Finansbank personel maaşlarına 2022 yılı ocak ayı itibariyle ne kadar zam yapıldı? 2022 yılı Ocak ayı itibariyle açıklanan yüksek enflasyon rakamları sonrasında asgari ücret ve memur maaşlarına önemli ölçüde zam yapıldı. Açıklanan zam oranları sonrasında Kamu ve özel sektör banka maaşları netleşmeye başladı. Finansbank çalışanları ise maaşlarına ne kadar zam yapılacağını merakla beklerken önemli bir gelişme yaşandı. Yaşanan ekonomik sıkıntılardan dolayı Finansbank yönetimi personellerinin bu durumdan daha fazla etkilenmemesi adına yıl sonu yapılacak olan zamlı maaş ödemelerini dört (4) ay öne çektiğini duyurdu. Yapılan bu açıklama Finansbank çalışanları arasında sevinçle karşılandı. Peki Finansbank çalışan maaşlarına ne kadar zam yapıldı?

Fakat yüksek enflasyon nedeniyle QNB Finansbank yönetimi yıl içinde ikinci kez zam kararı aldı. Finansbank 2022 yılı Haziran ayı itibariyle personel maaşlarına %30 oranında ek zam yapıldığını açıkladı.

2022 QNB Finansbank Personel Maaşları Ne Kadar Oldu?

QNB Finansbank personel maaşları yapılan toplu iş sözleşmesi ile birlikte önemli ölçüde artış göstermiş olup, en düşük personel maaşı 6.000 TL civarına yükselmiştir. QNB Finansbank personel maaşları pozisyonlara ve çalışılan yıla göre değişiklik göstermektedir. QNB Finansbank bünyesinde çalışan personellerine maaşlarına ek olarak pirim, ikramiye, mesai ücreti, yemek ücreti gibi bazı özel ekonomik ve sosyal haklarda sunmaktadır.

2022 Finansbank Mesai Ücreti: 52 TL

2022 Finansbank Günlük Yemek Ücreti: 40 TL

Finansbank Gişe Memuru Maaşları 2022

Finansbank şubelerinde çalışan gişe memuru maaşları yapılan toplu iş sözleşmesi ile 2022 yılı ilk altı ay için 6.000 TL den başlamaktadır. Fakat Finansbank gişe memuru maaşları yukarda belirtiğimiz gibi eş, çocuk ve görev yaptığı illere göre farklılık göstermektedir. Son yapılan zamlardan sonra Finansbank gişe memuru maaşları 6.000 TL ile 7.500 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Ayrıca Finansbank gişe memuru maaşlarına ek olarak pirim, ikramiye, mesai ücreti, yemek ücreti gibi bazı özel ekonomik ve sosyal haklarda sunmaktadır.

Diğer Maaş Yazılarımız

Finansbank Güvenlik Maaşları 2022

Finansbank özel güvenlik maaşları en fazla aranan ve merak edilen konularında başında gelmektedir. Bizde yazımızın bu bölümünde Finansbank özel güvenlik maaşlarına ve özlük haklarına yer vereceğiz. Finansbank özel sermayeli mevduat bankaları arasında en fazla tercih edilen bankaların başında gelmektedir. Elbette ki bunun belli başları sebepleri arasında personel maaşları ve özlük hakları gelmektedir.

Finansbank bünyesinde özel güvenlik görevlisi olarak işe girmek için başvuru yapan binlerce aday doğal olarak ne kadar maaş alacaklarını merek etmektedirler. Değerli adaylar Finansbank özel güvenlik olarak çalışılacak en iyi bir kaç bankadan birisidir. Peki neden? Finansbank özel güvenlik görevlilerini kendi bünyesinde istihdam ettiği için diğer tüm banka personelleriyle aynı özlük haklarına sahiptirler.

2022 yılı Haziran ayı itibariyle Finansbank yönetimi tarafından açıklanan %30 oranında yapılacak zam ile Finansbank özel güvenlik maaşları 5.500 TL – 6.000 TL seviyesine yükselmiştir. Finansbank özel güvenlik maaşlarına ek olarak mesai ücreti, yemek ücreti, sağlık yardımı, çocuk zammı gibi bazı özel ekonomik ve sosyal haklarda sunmaktadır.

Finansbank Şoför Maaşları 2022

Finansbank kendi bünyesinde çok sayıda şoför istihdam etmektedir. Sizde iyi şartlarda şoförlük mesleğimi yapabileceğim iyi şartlarda bir işim olsun diyorsanız Finansbank şoför iş ilanlarını kesinlikle değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Finansbank şoför iş ilanlarına başvuru yapan veya böyle bir düşüncesi olan adayların en fazla merak ettiği iki husus var. Bunlardan ilki ne kadar maaş alacakları diğeri ise çalışma saatleridir.

Finansbank bünyesinde şoför olarak çalışan maaşları da yapılan son zamlardan sonra ciddi oranda artış göstermiştir. Öyle ki 2021 yılında 3.500 – 4.000 TL arasında olan şoför maaşları 2022 yılı itibariyle 5.500 – 6.000 TL seviyesine yükselmiştir. Finansbank bünyesinde çalışan şoförlerde diğer personeller gibi maaşlarına ek olarak mesai ücreti, yemek ücreti, sağlık yardımı, çocuk zammı gibi bazı ek ödemelerde yapılmaktadır.

Finansbank Müdür Maaşları 2022

Finansbank şube müdürü maaşları ne kadar oldu? Yazımızın bu bölümünde son olarak müdür maşlarına yer verecek olup, ardından personel çalışma saatlerine ve özlük haklarına geçeceğiz. Banka şube müdürleri en fazla yetkiye ve sorumluluğa sahip kişilerdir. Tabi ki bu durum doğal olarak müdür maaşlarına etki etmektedir. Finansbank şube müdürü maaşları yapılan son zamlardan sonra 2022 yılı Ocak ayı itibariyle 12.000 TL ile 17.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

2022 Finansbank Personel Maaşları Tablosu

Kadro DağılımıHaziran 2022
Finansbank Müdür Maaşı12.000 TL – 17.000 TL
Finansbank Gişe Memuru Maaşı6.000 TL – 7.500 TL
Finansbank Özel Güvenlik Maaşı5.500 TL – 6.000 TL
Finansbank Şoför Maaşı5.500 – 6.000 TL
Finansbank Temizlik Personeli Maaşı4.500 – 5.000 TL
2022 Finansbank Personel Maaşları Tablosu

Finansbank Çalışma Saatleri 2022

Finansbank çalışma saatleri covid 19 salgını nedeniyle değişti. Türkiye genelinde 1.359 dan fazla şubesi ile milyonlarca vatandaşa hizmet veren Finansbank şubeleri covid 19 salgını sonrasında diğer tüm kurumlar gibi gerek personellerinin, gerek hizmet verdiği vatandaşların sağlığını gözetmek amacıyla açılış, kapanış saatlerinde değişiklik yapmıştır. Yapılan bu değişiklikten sonra milyonlarca vatandaş doğal olarak Finansbank açılış kapanış saatlerini araştırmaya başladı. Bizde yazımızın bu bölümünde Finansbank açılış, kapanış saatlerine yer vereceğiz.

2022 yılında covid 19 vakalarında düşüş gözlenmesi ve aşılanma oranında bir hayli artış olması üzerine Temmuz ayı itibariyle kamu kurumlarında kademeli normalleşme başladı. Normalleşme sonrasında covid 19 salgını öncesindeki gibi 2022 yılı Temmuz ayı itibariyle Finansbank şubeleri hafta içi sabah 09:00 – 12:30, öğlen 13:30 – 17:00 saatleri arasında hizmet vermeye başlamıştır.

Finansbank Cumartesi – Pazar Açık mı?

Finansbank açılış kapanış saatleri konusuna değinmişken binlerce vatandaşımızın araştırdığı merak ettiği konulardan birisi olan hafta sonu yani Cumartesi, Pazar günleri Finansbank şubeleri açık mı sorusuna yanıt vermeden yazımızı sonlandırmak istemedik. Değerli okurlarımız Finansbank şubeleri tıpkı diğer Banka şubeleri gibi sadece hafta içi hizmet vermekte olup, Cumartesi, Pazar günleri kapalıdır.

FinansbankSabah Açılış SaatiÖğlen Kapanış – Açılış SaatleriAkşam Kapanış Saati
Pazartesi09:0012:30 – 13:3017:00
Salı09:0012:30 – 13:3017:00
Çarşamba09:0012:30 – 13:3017:00
Perşembe09:0012:30 – 13:3017:00
Cuma09:0012:30 – 13:3017:00
CumartesiKapalıKapalıKapalı
PazarKapalıKapalıKapalı
Finansbank Çalışma Saatleri 2022

Finansbank Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Finansbank hangi pozisyonlarda personel alımı yapıyor? Finansbank iş ilanlarına başvuru nasıl yapılır? Finansbank iş başvuru şartları neler? Finansbank iş başvuru formu nasıl doldurulur? Değerli okurlarımız yazımızın bu bölümünde merak edilen tüm bu soruların cevaplarına yer vereceğiz.

Finansbank Personel Alımı ve İş İlanları 2022

QNB Finansbank Türkiye’nin en fazla şube ve personel sayısına sahip yabancı sermayeli bankalarından birisidir. Her geçen gün hizmet ağını önemli ölçüde artıran QNB Finansbank 2022 yılı itibariyle dört yüz altmış altı (466) şube, 10.837 personel sayısına ulaşmıştır.

QNB Finansbank 2022 yılı itibariyle şube sayını artırmaya devam etmekte olup, mevcut ve yeni açılan şubelerinde istihdam etmek üzere ihtiyaç duyulan pozisyonlarda çok sayıda personel alımı için iş ilanları yayınlamıştır.

QNB Finansbank Kadro Dağılımı ve İş Başvuru Şartları 2022

Finansbank farklı kariyer siteleri üzerinden yayınladığı ilanlarında tüzel satış temsilcisi, bireysel satış temsilcisi, enpara çözüm merkezi müşteri danışmanı, telefon bankacılığı müşteri danışmanı gibi daha bir çok farklı kadroda personel alımı için iş ilanları yayınlamıştır. Finansbank iş ilanlarına başvuru yapacak adayların en lise mezun olmaları gerekmektedir.

Tüzel Satış Temsilcisi Başvuru Şartları Neler?

  • En az lise mezunu veya devam zorunluluğu olmayan üniversite öğrencisi olmak,
  • Satış konusunda kariyer yapmayı hedefliyor olmak,
  • İletişim ve ikna becerisi yüksek olmak,
  • Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın olmak,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olmak,
  • Daha önce Bankamızda benzer pozisyona başvuru yapıp mülakat aşamasında elenmemiş.

Bireysel Satış Temsilcisi Başvuru Şartları Neler?

En az lise mezunu veya devam zorunluluğu olmayan üniversite öğrencisi olmak,
Satış konusunda kariyer yapmayı hedefliyor olmak,
İletişim ve ikna becerisi yüksek olmak,
Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın olmak,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olmak,
Daha önce Bankamızda benzer pozisyona başvuru yapıp mülakat aşamasında elenmemiş.

Finansbank Personel Alımı 2022 Başvuru Başvuru Formu

Finansbank personel alımı için kendi resmi sitesi ve farklı kariyer siteleri üzerinden çok sayıda iş ilanları yayınlamıştır. Finansbank iş ilanlarına başvurular kariyer siteleri üzerinden yapılmakta olup, başvuru yapacak adayların bu kariyer sitelerine öncelikle üye olmaları ardından siste üzerinde detaylı özgeçmiş (CV) doldurarak iş ilanlarına başvuru yapabilirler.

QNB Finansbank Kariyer Web Sitesi: https://qnbfinansbankkariyer.com/

Kariyer.netyenibiriş.comsecretcv.com , eleman.net

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.