File Market Maaşları 2022 – Çalışma Saatleri ve İş Başvuru Formu

File Market Maaşları 2022 – Çalışma Saatleri ve İş Başvuru Formu
06.03.2022
0
A+
A-

File market personel maaşları ne kadar oldu? 2022 yılı Ocak ayı itibariyle asgari ücrete yapılan %54 oranında yapılan zam sonrasında tüm sektör çalışan maaşlarına önemli ölçüde artış göstermiştir. File market bünyesinde çalışmak isteyen veya daha iyi şartlarda işinin olmasını isteyen binlerce aday yapılan zamlardan sonra güncel maaşları araştırmaya başladı. Bizde bu yazımızda Türkiye’nin en büyük zincir marketlerinden biri olan File market personel maaşlarınakasiyer maaşlarına, reyon görevlisi maaşlarına, personel çalışma saatlerine, iş ilanlarına, iş başvuru formuna ve diğer tüm merak edilen detaylara yer vereceğiz.

File market 2022 yılı itibariyle Türkiye genelinde hatırı sayılı şube sayına ulaşmıştır. Vatandaşlar tarafından görülen ilgiden dolayı file market farklı il ve ilçelerde yeni şube açılışlarına hız vermiş durumdadır. Gerek yoğunluktan gerekse yeni açılan şubelerinden dolayı file market müşterilerine aha iyi hizmet sunmak adına bünyesinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı için iş ilanları yayınlamıştır. Sizde file market bünyesinde yerini almak istiyorsanız yazımızın içeriğinde yer alan iş ilanlarına başvuru yaparak ilk adımını atabilirsiniz. 

File Market Maaşları 2022

2022 Güncel File Market Personel Maaşları

File market bünyesinde çalışmak isteyen veya iş başvuru yapan adaylar tarafından en fazla merak edilen ve internet üzerinden araştırılan konuların başında doğal olarak personel maaşları gelmektedir. Bizde yazımızın bu bölümünde file market bünyesinde çalışan kasiyertezgahtarpart timemağaza müdürübölge müdürü maaşlarına yer vereceğiz.

File market personel maaşları asgari ücret üzerinden belirlenmekte olup, personelin pozisyonuna göre maaş miktarı değişiklik göstermektedir. 2022 yılı 1 Ocak itibariyle asgari ücrete yapılan zam yüzde 50.54 lük zam sonrasında file market bünyesinde çalışan personel maaşlarında 1.500 TL civarında bir artış gerçekleşmiştir. Geçtiğimiz günlerde file market yönetimi çalışan maaşlarında % 25 oranında iyileştirilme kararı alındığını duyurdu. Yapılan son zamların ardından file market personel maaşları 6.250 TL den başlamakta olup, maaşlara ek olarak gibi bazı ek ödemelerde yapılmakta olup, yapılan işe göre de maaşlar değişiklik göstermektedir.

Diğer Market Personel Maaşları

File Market Kasiyer Maaşları 2022

File market kasiyer maaşlarına geçmeden önce bazı bilgileri sizinle paylaşmak istiyoruz. File market bünyesine full time iş başı yapan personeller direk olarak kasiyer olarak işe başlamazlar. İşe yeni başlayan personeller öncelikle oryantasyon eğitimi alıktan sonra iş başı yapmaktadırlar. Eğitim sürecini tamamlayan personeller başvuru yaptıkları pozisyonda iş başı yaparlar.

Yazımızın ilk bölümünde de belirttiğimizi gibi 2022 yılı Haziran ayı itibariyle yapılan zam yüzde 25’lik zam sonrasında file market bünyesinde çalışan kasiyer maaşları yol, yemek dahil 6.250 TL olmuştur. Bu maaşa ek olarak 200 TL alış veriş katı verilmektedir.

File Market Reyon Görevlisi Maaşları 2022

File market bünyesinde çalışan reyon görevlisi maaşları da kasiyer maaşlarıyla aynı orandadır. 2022 yılı itibariyle file market bünyesinde çalışan reyon görevlisi maaşları yol, yemek dahil 6.250 TL olmuştur. Bu maaşa ek olarak 200 TL alış veriş katı verilmektedir.

File Market Sebze Meyve Reyon Görevlisi Maaşları 2022

File market bünyesinde çalışan sebze, meyve reyon görevlisi maaşları diğer çalışanlara göre biraz daha fazladır. 2022 yılı itibariyle file market bünyesinde çalışan sebze, meyve reyon görevlisi yol, yemek dahil 6.250 TL olmuştur. Bu maaşa ek olarak 200 TL alış veriş katı verilmektedir.

File Market Şoför Maaşları 2022

File market depolarında ürün dağıtımı için çalışan şoför maaşları yapılan zamlardan sonra 6.000 – 6.500 TL seviyesine çıkmıştır.

File Market Part Time Maaşları 2022

File market bünyesinde çok sayıda part time çalışan bulunmaktadır. File market bünyesinde part time olarak çalışmak isteyen adayların doğal olarak en fazla merak ettiği ve araştırdığı konuların başında ne kadar maaş alacakları sorusu gelmektedir. File market bünyesinde part time çalışan maaşları da yapılan zamlardan sonra önemli ölçüde artmıştır. 2022 yılı itibariyle file market bünyesinde part time çalışan maaşları 3.000 – 3200 TL seviyesine yükselmiştir.

File Market Müdür Maaşları 2022

File market bünyesinde çalışan personeller arasında yaptığı iş ve yüklenen sorumluluktan dolayı doğal olarak en fazla maaşı şube müdürleri almaktadır. 2022 yılı itibariyle file market mağaza müdürü maaşları 8.000 – 9.500 TL arasında değişiklik göstermektedir.

File Market Çalışma Saatleri

File market bünyesinde çalışmak isteyen veya daha iyi şartlarda iş arayan adayların maaşlardan sonra en fazla araştırdığı ve merak ettiği konuların başında personel çalışma saatleri gelmektedir. Değerli adaylar file maket personel çalışma saatleri diğer marketlere göre hemen hemen aynıdır.

File market bünyesinde full time çalışan personeller iki vardiya esasına göre günlük 8,5 üzerinden 6 gün çalışıp, haftada bir (1) izin yapmaktadırlar. File market personelinin haftalık çalışma saatleri ve izin günleri (şift) mazağa müdürü tarafından belirlenmekte olup, mağaza personelinin özel iş ve taleplerine göre haftalık çalışma saatleri ve izin günleri uygun görülmesi durumda yöneticisi tarafından değiştirilmektedir.

 • File Market Sabah Vardiyası Çalışma Saatleri: 08:30- 17:30
 • File Market Akşam Vardiyası Çalışma Saatleri: 13:30 – 22:00

File Market Part Time Çalışma Saatleri

File market part time iş ilanlarına başvuru yapmayı düşünen adayların en fazla merak ettiği diğer bir soru ise çalışma saatleridir. File market bünyesinde part time iş başı yapan personeller hafta dört (4) gün, 30 saat çalışmaktadırlar.

File Market Açılış Kapanış Saatleri

File market şubeleri haftanın yedi günü hizmet vermektedirler.

 • Pazartesi 09:00–22:00
 • Salı 09:00–22:00
 • Çarşamba 09:00–22:00
 • Perşembe 09:00–22:00
 • Cuma 09:00–22:00
 • Cumartesi 09:00–22:00
 • Pazar 09:00–22:00

File Market İş İlanları

File market 2022 yılı itibariyle farklı il/ilçelerde bulunan mevcut ve yani açılan şubeleri bünyesinde istihdam etmek üzere İŞKUR ve farklı kariyer siteleri aracılığı ile iş ilanları yayınlamıştır. BİM kuruluşu olan file market 2022 yılı itibariyle Türkiye genelinde hatırı sayılır oranda şube sayısına sahiptir. File market diğer rakiplerine göre bünyesinde çalışan personellerine sunmuş olduğu ekonomik ve sosyal olanaklar nedeniyle daha fazla tercih edilmektedir.

Bize yazımızın bu bölümünde file market iş ilanlarına, iş başvuru şartlarına, iş başvuru formuna ve kadro dağılımına yer verdik. Sizde file market çalışanı olmak istiyorsanız yayınlanmış olduğumuz iş ilanlarına başvuru yaparak ilk adımını atabilirsiniz.

 • Kasiyer, 
 • Reyon Görevlisi, 
 • İnsan Kaynakları Analisti
 • İşe Alım Analisti
 • Taze Gıda Personeli
 • Depo Bilgisayar Operatörü
 • Forkift Operatörü,
 • Temizlik Personeli,
 • Satış Danışmanı-Uzmanı, 
 • Manav,  
 • Beden İşçisi (Engelli)
 • Perakende Satış Personeli, 
 • Depo Personeli

File Market İş Başvuru Formu

File market iş ilanlarına başvuru yapmak için bir kaç farklı alternatif (adres) bulunmaktadır. Peki File market iş ilanlarına başvuru nasıl yapılır? İş başvuru formu doldurulurken nelere dikkat edilmesi gerekiyor? Değerli adaylar File market iş ilanları İŞKUR ve kendi resmi sitesi üzerinden yayınlanmaktadır. Biz tüm bu adreslere kolayca ulaşmanız için gerekli linklere yazımızın devamında yer vereceğiz.

Fakat Başvuru adreslerine geçmeden önce sizlere bazı tavsiyelerimiz olacak. File market iş başvuru formu doldururken sizden istenilen bilgileri doğru ve kesiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. File market her ne kadar tecrübeli ve tecrübesiz personel alımı yapsa da her kurumda olduğu gibi tecrübeli adaylar ilk tercih sebebi olmaktadır. Sizde iş başvuru formunu doldururken iş tecrübelerinize mutlaka detaylıca yer verin.

FİLE MARKET İŞ BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar

 1. yılmaz yüksel dedi ki:

  İŞ İLANI İÇİN ANKARA ERYAMANDA BAŞVURU YAPTIK OLUMLU OLUMSUZ DÖNÜŞ YAPILMADI SİZLERİN ELAMANA İHTİYACINIZ VAR BİZLERİNDE İŞE İHTİYACIMIZ VAR YILMAZ YÜKSEL 0544908xxxx ÖNCEKİ İŞİMDEN ÖGÜTLER MARKETTEN AYRILIŞ SEBEBİ SÖFÖRLÜK ŞARKÜTERİ KASAP YARDIMCILIGI VE MAL TAŞIMA VE BU YÜZDEN 13 GÜN ÖNCE AYRILDIM İŞ YAPILIR AMA ÖNEMLİ OLAN İŞİN KARŞILIGINI ALMAKTIR ALAMADIGIMDAN DOLAYI İŞTEN AYRILDIM