Ebebek Personel Maaşları 2022 – Personel Çalışma Saatleri ve İş İlanları

Ebebek Personel Maaşları 2022 – Personel Çalışma Saatleri ve İş İlanları
26.02.2022
0
A+
A-

Ebebek personel maaşları 2022 yılı ocak ayı zammı ile ne kadar oldu? Ebebek bünyesinde yerini almak veya bu kurum bünyesinde çalışmak isteyen adayların 2022 yılı itibari ile en fazla merak ettiği ve araştırdığı konuların başında ebebek personel maaşları ve çalışma saatleri yer almaktadır. Bizde bu yazımızda binlerce kişi tarafından merak edilen ebebek personel maaşlarına, personel çalışma saatlerine, ebebek iş ilanlarına, e bebek iş başvuru formuna ve başvuru şartlarına yazımızın içeriğinde detaylıca yer verdik.

Türkiye genelinde hatırı sayılır şube sayısına sahip olan ebebek her yıl şube ağını önemli ölçüde genişletmektedir. Vatandaşlar tarafından görülen ilgiden ötürü ebebek farklı illerde yeni şube açılışlarına hız vermiş durumda. Gerek yoğunluktan gerekse yeni açılan şubelerinden dolayı ebebek müşterilerine aha iyi hizmet sunmak adına bünyesinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı için iş ilanları yayınlamıştır. Sizde ebebek bünyesinde yerini almak istiyorsanız yazımızın içeriğinde yer alan iş ilanlarına başvuru yaparak ilk adımını atabilirsiniz.

2022 Ebebek Personel Maaşları Ne Kadar?

2022 yılı itibariyle asgari ücrete yapılan zam yüzde 50.54 lük zam sonrasında özel sektör bünyesinde çalışan personel maaşlarında 1.500 TL civarında bir artış gerçekleşmiştir. Bu kapsamda doğal olarak ebebek personel maaşlarında da 1.500 TL civarında artış görülmüştür. Fakat 2022 yılı ocak ayından sonra enflasyon rakamlarının hızla yükselmesinden dolayı asgari ücrete temmuz ayında tekrar zam yapılması kararı alınmıştır. Alınan bu kararla birlikte geçtiğimiz günlerce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklamada temmuz ayında geçerli olmak üzere asgari ücrete yüzde 30 oranında zam yapıldığı duyuruldu. Yapılan son zamlar sonrasında Koton bünyesinde çalışan maaşları da bu doğrultuda ciddi oranlarda artış göstermiştir.

2022 yılı ocak ayında e bebek personel maaşları 4.253 TL – 5.500 TL arasında iken, 2022 yılı temmuz ayı zammı ile birlikte 5.503 TL – 6.000 TL civarına yükselmiştir. Ebebek bünyesinde çalışan personeller maaş + yol + yemek + prim + bayramlarda BİM alış veriş kartı gibi ek olarak ödemeler yapılmaktadır.

Diğer İlgili Maaş Yazılarımız

Ebebek Yol Ücreti 2022

Ebebek bünyesinde tam zamanlı olarak çalışan personellere aylık 400 TL civarında yol ücreti ödenmektedir. Bu yol ücreti sadece tam zamanlı çalışan personellerine ödenmektedir.

Ebebek Yemek Ücreti 2022

Ebebek şubelerinde çalışan personellerine maaşlarına ek olarak 450 – 500 TL civarında yemek kartı imkanı sağlamaktadır.

Ebebek Prim Ücretleri 2022

Ebebek bünyesinde çalışan personeller maaşlarına ek olarak aylık ortalama 400 – 500 TL arasında prim ücreti almaktadırlar.

Ebebek Kasiyer Maaşları 2022

Ebebek iş ilanlarına başvuru yapan veya yapacak olan adayların en fazla merak ettiği ve araştırdığı konularında başında kasiyer maaşları yer almaktadır. 2021 yılda 2.833 olan e bebek kasiyer maaşları, 2022 ocak ayı zammı ile birlikte 5.503 TL – 6.000 TL seviyesine çıkmıştır. Ayrıca e bebek bünyesinde tam zamanlı çalışan kasiyer maaşlarına ek olarak 100 – 200 TL civarında kasa ücreti yatmaktadır. Kasa ücreti ödenmesi ise personelinin açık vermesi durumunda mağduriyet yaşamaması, kasada açık olması durumunda ise kasa ücretinden tahsil edilmektedir.

Ebebek Part Time Çalışan Maaşları 2022

E bebek bünyesinde part time (kısmi zamanlı) çalışan üzere personellerde istihdam etmektedir. E bebek bünyesinde part time çalışan personel maaşları 2022 yılı ocak ayı 2.000 – 2.200 TL TL iken 2022 yılı ocak ayı zamları sonrasında 3.500 – 4.00 TL seviyesine yükselmiştir. Part time çalışanlar maaşlarına en olarak yukarıda belirttiğimiz bazı ek ödemeler de yer almaktadır. E bebek part time çalışma saatleri yazımızın devamında yer almaktadır.

Ebebek Mağaza Müdürü Maaşları 2022

Ebebek mağaza müdürleri yapmış oldukları iş ve almış olduğu sorumluluklar doğrultusunda doğal olarak diğer çalışanlara göre maaşları daha fazladır. 2022 yılı ocak ayında 6.000 – 6.500 TL arasında olan mağaza müdürü maaşları, 2022 yılı temmuz ayı zammı ile 7.000 – 8.500 TL civarına yükselmiştir. Ayrıca mağaza müdürleri yol + yemek + prim ücretleri de diğer çalışanlara göre daha fazladır.

Ebebek Personel Çalışma Saatleri 2022

Ebebek mağazaları bünyesinde full time, part time ve kısmi part time olarak çalışma imkanı sunmaktadır. Ebebek bünyesinde çalışma saatleri diğer mağazalara göre biraz aha farklıdır. Peki farklılık nedir? Part time çalışma denildiği zaman aklımıza hemen gün içerisinde bir kaç saat çalışma şekli aklıma gelmektedir. Fakat bu durum ebebek mağazalarında part time çalışma şekli saatlik değil, günlük olarak belirlenmektedir.

Ebebek Full Time Çalışma Saatleri 2022

Ebebek mağaza personeli iki vardiya esasına göre çalışmaktadırlar. Ebebek mağazalarında full time iş başı yapan personeller haftada altı (6) gün çalışıp, bir (1) gün izin yapmaktadırlar. Ebebek haftalık çalışma saatleri ve izin günleri (şift) mazağa müdürü tarafından hazırlanmaktadır. Mağaza personelinin özel iş ve taleplerine göre haftalık çalışma saatleri ve izin günleri uygun görülmesi durumda yöneticisi tarafından değiştirilmektedir.

Ebebek Personel Çalışma Saatleri: 8.5 saat – 1 saat Yemek Molası

Yılık İzin: 14+2 gün

Ebebek Part Time Çalışma Saatleri 2022

Yazımın ilk bölümünde de belirttiğimiz gibi ebebek bünyesinde 3 farklı şekilde çalışma imkanı bulabilirsiniz. Bunlardan ikincisi olan part time çalışma şeklidir. Ebebek bünyesinde part time olarak işe başlayanlar sorumlu oldukları müdürlerinin belirlediği vardiya saatlerine göre haftada dört (4) gün çalışmaktadırlar.

Ebebek Kısmi Part Timi Çalışma Saatleri 2022

Ebebek bünyesinde işe girmek için bir nedeniniz daha var. Neden mi ? Vakti az olanlar, öğrenciler veya ek iş arayanlar için ebebek bünyesinde kısmi part time çalışmak çok cazip gelmektedir. E bebek bünyesinde kısmi part time Ebebek bünyesinde kısmi part time olarak işe başlayanlar sorumlu oldukları müdürlerinin belirlediği vardiya saatlerine göre haftada iki (2) gün çalışmaktadırlar.

Ebebek İş İlanları

Değerli okurlarımız yazımızın bu kısmında ise sizlere e bebek iş ilanlarına başvuru nasıl yapılır? Başvuru süreci nasıl işliyor? Mülakatta ne gibi sorular soruluyor? Tüm bu merak edilen sorularınızı cevaplandırmaya çalışacağız. Ebebek her yıl mevcut şube ağını önemli ölçüde genişletmektedir. Ebebek mevcut şubeleri ve yeni açılan şubeleri bünyesinde ihtiyaç duyulan kadrolarda personel alımı için çok sayıda iş ilanları yayınlamıştır. Sizde ebebek bünyesinde yerini almak istiyorsanız yazımızın devamında yer verdiğimiz e bebek iş ilanlarına göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ebebek Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapacak?

Ebebek farklı il ve ilçelerde bulunan şubeleri bünyesinde istihdam etmek üzere on iki (12) farklı karoda personel alımı için çok sayıda iş ilanları yayınlamış durumdadır.

 • İş Analisti ve Test Uzman Yardımcısı
 • Satış Danışmanı
 • Depo Operasyon Yöneticisi
 • Takım Lideri
 • Depo Operasyon Müdür Yardımcısı
 • Maliyet Muhasebesi Uzmanı
 • İş Zekası ve Raporlama Uzmanı
 • İdari İşler Yöneticisi
 • Stok Planlama Yöneticisi
 • Veri Uzmanı
 • Dış Ticaret Operasyonları Uzman Yarımcısı
 • Mağaza Geliştirme Uzmanı

Ebebek İş Başvuru Şartları

Ebebek personel alımı için yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapacak adaylarda aranan ilk iş başvuru şartı mezuniyet şartıdır. Ebebek iş ilanlarına başvuru yapacak adaylarda en az lise mezunu olmak şartı aranmaktadır. Başvuru yapılacak pozisyonlara göre başvuru şartları değişiklik göstermektedir.

Satış Danışmanı Başvuru Şartları

 • En az lise mezunu mezunu olmak,
 • Pozitif enerjili, perakendenin hızlı ve dinamik çalışma temposuna uyum sağlamak
 • Takımla çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksek olmak,
 • Zarafet ve nezaketle davranmak benim için önemli diyorsanız,
 • Bebekoloji Felsefesini benimser, çevreme de benimsetirim diyorsanız.

Takım Lideri Başvuru Şartları

 • En az lise mezunu tercihen yüksekokul mezunu olmak,
 • Perakende mağazacılıkta (tercihen bebek mağazacılığında) en az 1 yıl yöneticilik deneyiminiz varsa,
 • Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefliyorsanız,
 • Bebekoloji Felsefesini benimserim, çevreme de benimsetirim diyorsanız,
 • Zarafet ve nezaketle davranmak benim için önemli diyorsanız,
 • Takıma liderlik etmek, takım ile birlikte hareket etmek ve iletişim becerilerime güveniyorum diyorsanız,
 • Dış görünüş ve kişisel bakımınıza özen gösteriyorsanız,
 • Pozitif enerjinizle, perakendenin hızlı ve dinamik çalışma temposunda olmak istiyorsanız,
 • Erkek adaylar için- askerlik görevinizi tamamladıysanız.

Ebebek İş Başvuru Süreci

Ebebek iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen adayların yukarıda yer verdiğimiz iş başvuru linkine tıklayarak öncelikle başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvurunuz insan kaynakları tarafından incelendikten sonra başvurusu uygun bulan adaylarla iletişime geçilerek bilgi verilmektedir.

İnsan kaynakları tarafından aranan adaylardan mail adresi alınıp, mail adreslerine iş başvuru belgelerinin yer aldığı bir evrak bir liste gönderirler. İstenilen başvuru belgelerini insan kaynakları ofisine elden teslim etmeniz gerekmektedir. Belgeleri teslim ettikten sonra sizden doldurmanızı isteyecekleri bir kaç evrak daha bulunmaktadır.

Evrak işlemlerinin ardından başvurusu kabul edilen adaylar Türkçe, matematik sorularından oluşan altmış (60) soruluk bir yazılı teste tabi tutulmaktadırlar. Test sonucunda belirlenen barajın üstünde puan alan adaylar işe girmeye hak kazanmış oluyorlar.

Ebebek İş Başvuru Formu

Ebebek personel alımı için yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapacak adayların yukarıda yer alan başvuru şartlarını taşımaları gerekmektedir. Başvuru şartlarını taşıyan adaylar ebebek iş ilanlarına kariyer.net üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir. Adresini vermiş olduğumuz site üzerinden iş başvuru yapmak için öncelikle siteye üye olup, ardından detaylı bir özgeçmiş (CV) oluşturmanız gerekmektedir.

Yorumlar

 1. Zehra ALZİR dedi ki:

  3 yıl deneyimli
  Arapça biliyor
  Lise mezunu