Denizbank Personel Maaşları 2022 – Denizbank Çalışma Saatleri

Denizbank Personel Maaşları 2022 – Denizbank Çalışma Saatleri
30.05.2022
0
A+
A-

Denizbank personel maaşları ne kadar oldu? 2022 yılı Ocak itibariyle özel ve kamu bankaları personel maaşları son yapılan zamlardan sonra netleşmeye başladı. Bizde bu yazımızda Denizbank müdür, gişe memuru, müşteri temsilcisi, özel güvenlik, şoför, temizlik personeli maaşlarını kaleme alacağız.

Türkiye’nin ilk özel sermayeli mevduat bankalarından birisi olan Denizbank yurtiçi ve yurtdışında bulunan şubeleri ile ülke ekonomisine büyük katkıları olan sektörün öncü bankalarından birisidir. Denizbank’ın ülkemize katkısını sadece ekonomik boyutta ele almak haksızlık olacaktır. Denizbank ülke genelinde bulunan şubelerinde istihdam ettiği personel sayısı, personellerine sunmuş olduğumu maddi ve sosyal imkanlar ile büyük bir istihdam kapısı haline gelmiştir.

Banka personel maaşları ile ilgili yaptığımız araştırmalar neticesinde Denizbank bünyesinde istihdam ettiği çalışanlarına en fazla maaş ve özlük hakları sunan bankların başında geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Denizbank 2022 yılı itibariyle personellerine en fazla zam yapan banlardan birisi olmuştur. Bize konuyu daha fazla uzatmadan binlerce vatandaşımızın araştırdığı Denizbank personel maaşlarına, zam oranlarına, özlük haklarına ve güncel iş ilanlarına geçiyoruz.

Önemli Not: Denizbank personel maaşlarını en doğru ve net rakamlarla kaleme alarak değerli okurlarımıza bilgi vermeye çalıştık. Yazının devamında yer alan rakamlar resmi rakamlar olmamakla birlikte ortalama banka personel maaşlarından yola çıkılarak hazırlanmıştır. Daha önce Denizbank bünyesinde çalışmış veya hali hazırda çalışan personellerin yorumları bizim için çok önemlidir. Eklemek istediğiniz tüm detayları yorum bölümünden bizimle paylaşmanızı önemle rica ederiz.

2022 Denizbank Personel Maaşlarına Ne Kadar Zam Yapıldı?

Denizbank personel maaşlarına 2022 yılı ocak ayı itibariyle ne kadar zam yapıldı? 2022 yılı Ocak ayı itibariyle açıklanan yüksek enflasyon rakamları sonrasında asgari ücret ve memur maaşlarına önemli ölçüde zam yapıldı. Açıklanan zam oranları sonrasında Kamu ve özel sektör banka maaşları netleşmeye başladı. Denizbank çalışanları ise maaşlarına ne kadar zam yapılacağını merakla beklerken önemli bir gelişme yaşandı. Yaşanan ekonomik sıkıntılardan dolayı Denizbank yönetimi personellerinin bu durumdan daha fazla etkilenmemesi adına yıl sonu yapılacak olan zamlı maaş ödemelerini dört (4) ay öne çektiğini duyurdu. Yapılan bu açıklama Denizbank çalışanları arasında sevinçle karşılandı. Peki Denizbank çalışan maaşlarına ne kadar zam yapıldı?

Denizbank Personel Maaşları 2022

Denizbank 2022 yılı itibariyle personel maaşlarına %40 oranında zam yapıldığını açıkladı. Ayrıca maaşları diğer çalışanlardan daha düşük olan gişe memuru ve operasyon yönetmeni pozisyonlarında çalışanların maaşlarını aynı seviyeye getirmek için %50 oranında zam yapıldı.

2022 Denizbank Mesai Ücreti: 52 TL

2022 Denizbank Günlük Yemek Ücreti: 40 TL

2022 Denizbank Personel Maaşları Ne Kadar Oldu?

Denizbank personel maaşları yapılan toplu iş sözleşmesi ile birlikte önemli ölçüde artış göstermiş olup, en düşük personel maaşı 6.000 TL civarına yükselmiştir. Denizbank personel maaşları pozisyonlara ve çalışılan yıla göre değişiklik göstermektedir. Denizbank bünyesinde çalışan personellerine maaşlarına ek olarak pirim, ikramiye, mesai ücreti, yemek ücreti gibi bazı özel ekonomik ve sosyal haklarda sunmaktadır.

Diğer Maaş Yazılarımız

Denizbank Gişe Memuru Maaşları 2022

Denizbank şubelerinde çalışan gişe memuru maaşları yapılan toplu iş sözleşmesi ile 2022 yılı ilk altı ay için 6.000 TL den başlamaktadır. Fakat Denizbank gişe memuru maaşları yukarda belirtiğimiz gibi eş, çocuk ve görev yaptığı illere göre farklılık göstermektedir. Son yapılan zamlardan sonra Denizbank gişe memuru maaşları 6.000 TL ile 7.500 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Ayrıca Denizbank gişe memuru maaşlarına ek olarak pirim, ikramiye, mesai ücreti, yemek ücreti gibi bazı özel ekonomik ve sosyal haklarda sunmaktadır.

Denizbank Güvenlik Maaşları 2022

Denizbank özel güvenlik maaşları en fazla aranan ve merak edilen konularında başında gelmektedir. Bizde yazımızın bu bölümünde İş Bankası özel güvenlik maaşlarına ve özlük haklarına yer vereceğiz. Denizbank özel sermayeli mevduat bankaları arasında en fazla tercih edilen bankaların başında gelmektedir. Elbette ki bunun belli başları sebepleri arasında personel maaşları ve özlük hakları gelmektedir.

Denizbank bünyesinde özel güvenlik görevlisi olarak işe girmek için başvuru yapan binlerce aday doğal olarak ne kadar maaş alacaklarını merek etmektedirler. Değerli adaylar Denizbank özel güvenlik olarak çalışılacak en iyi bir kaç bankadan birisidir. Peki neden? Denizbank özel güvenlik görevlilerini kendi bünyesinde istihdam ettiği için diğer tüm banka personelleriyle aynı özlük haklarına sahiptirler.

2022 yılı Ocak ayı itibariyle Denizbank yönetimi tarafından açıklanan %40 oranında yapılacak zam ile Denizbank özel güvenlik maaşları 5.500 TL – 6.000 TL seviyesine yükselmiştir. Denizbank özel güvenlik maaşlarına ek olarak mesai ücreti, yemek ücreti, sağlık yardımı, çocuk zammı gibi bazı özel ekonomik ve sosyal haklarda sunmaktadır.

Denizbank Şoför Maaşları 2022

Denizbank kendi bünyesinde çok sayıda şoför istihdam etmektedir. Sizde iyi şartlarda şoförlük mesleğimi yapabileceğim iyi şartlarda bir işim olsun diyorsanız Denizbank şoför iş ilanlarını kesinlikle değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Denizbank şoför iş ilanlarına başvuru yapan veya böyle bir düşüncesi olan adayların en fazla merak ettiği iki husus var. Bunlardan ilki ne kadar maaş alacakları diğeri ise çalışma saatleridir.

Denizbank bünyesinde şoför olarak çalışan maaşları da yapılan son zamlardan sonra ciddi oranda artış göstermiştir. Öyle ki 2021 yılında 3.500 – 4.000 TL arasında olan şoför maaşları 2022 yılı itibariyle 5.500 – 6.000 TL seviyesine yükselmiştir. Denizbank bünyesinde çalışan şoförlerde diğer personeller gibi maaşlarına ek olarak mesai ücreti, yemek ücreti, sağlık yardımı, çocuk zammı gibi bazı ek ödemelerde yapılmaktadır.

Denizbank Müdür Maaşları 2022

Denizbank şube ve bölge müdürü maaşları ne kadar oldu? Yazımızın bu bölümünde son olarak müdür maşlarına yer verecek olup, ardından personel çalışma saatlerine ve özlük haklarına geçeceğiz. Banka şube müdürleri en fazla yetkiye ve sorumluluğa sahip kişilerdir. Tabi ki bu durum doğal olarak müdür maaşlarına etki etmektedir. Denizbank şube müdürü maaşları yapılan son zamlardan sonra 2022 yılı Ocak ayı itibariyle 12.000 TL ile 17.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

2022 Denizbank Personel Maaşları Tablosu

Kadro Dağılımı2022 Ocak Maaşları2022 Temmuz Maaşları
Denizbank Müdür12.000 TL – 17.000 TL
Denizbank Gişe Memuru6.000 TL – 7.500 TL
Denizbank Özel Güvenlik5.500 TL – 6.000 TL
Denizbank Şoför5.500 – 6.000 TL
Denizbank Temizlik Personeli4.500 – 5.000 TL
2022 Denizbank Personel Maaşları

Denizbank Çalışma Saatleri 2022

Denizbank çalışma saatleri covid 19 salgını nedeniyle değişti. Türkiye genelinde 1.359 dan fazla şubesi ile milyonlarca vatandaşa hizmet veren Denizbank şubeleri covid 19 salgını sonrasında diğer tüm kurumlar gibi gerek personellerinin, gerek hizmet verdiği vatandaşların sağlığını gözetmek amacıyla açılış, kapanış saatlerinde değişiklik yapmıştır. Yapılan bu değişiklikten sonra milyonlarca vatandaş doğal olarak Denizbank açılış kapanış saatlerini araştırmaya başladı. Bizde yazımızın bu bölümünde Denizbank açılış, kapanış saatlerine yer vereceğiz.

2022 yılında covid 19 vakalarında düşüş gözlenmesi ve aşılanma oranında bir hayli artış olması üzerine Temmuz ayı itibariyle kamu kurumlarında kademeli normalleşme başladı. Normalleşme sonrasında covid 19 salgını öncesindeki gibi 2022 yılı Temmuz ayı itibariyle Denizbank şubeleri hafta içi sabah 09:00 – 12:30, öğlen 13:30 – 17:00 saatleri arasında hizmet vermeye başlamıştır.

Denizbank Cumartesi – Pazar Açık mı?

Denizbank açılış kapanış saatleri konusuna değinmişken binlerce vatandaşımızın araştırdığı merak ettiği konulardan birisi olan hafta sonu yani Cumartesi, Pazar günleri Denizbank şubeleri açık mı sorusuna yanıt vermeden yazımızı sonlandırmak istemedik. Değerli okurlarımız Denizbank şubeleri tıpkı diğer Banka şubeleri gibi sadece hafta içi hizmet vermektedirler.

Denizbank Açılış Kapanış Saatleri 2022

DenizbankSabah Açılış SaatiÖğlen Kapanış – Açılış SaatleriAkşam Kapanış Saati
Pazartesi09:0012:30 – 13:3017:00
Salı09:0012:30 – 13:3017:00
Çarşamba09:0012:30 – 13:3017:00
Perşembe09:0012:30 – 13:3017:00
Cuma09:0012:30 – 13:3017:00
CumartesiKapalıKapalıKapalı
PazarKapalıKapalıKapalı
Denizbank Açılış Kapanış Saatleri 2022
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.